Aktualności

Bezpłatne szkolenia pt. „Prawidłowe przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu z EFS'

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia organizowane przez naszą firmę w Łodzi.

Najbliższe szkolenie, pt. „Prawidłowe przygotowanie wniosku  o dofinansowanie projektu z EFS”, odbędzie się 27 maja 2019 r. w godz. 8:30-16:30 w sali konferencyjnej na XVII  piętrze wieżowca przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi.

 

Zgłoszenia można przesyłać do 23 maja br. do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do osób zakwalifikowanych na szkolenie zostaną wysłane potwierdzające maile.

 

Szkolenie jest skierowane do potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2014-2020 i zostanie poprowadzone przez panią Małgorzatę Rulińską - Eksperta Europejskiego Funduszu Społecznego z listy Ministra Infrastruktury i Rozwoju w dziedzinie administracji rządowej i samorządowej, wykluczenia społecznego, systemu służby zdrowia. Trenerka EFS ze złotym certyfikatem, członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Europy przez 5 lat, jako Naczelnik Biura Promocji Miasta zrealizowała wiele międzynarodowych projektów m.in. wyjazdy studyjne dla 100 przedstawicieli samorządów z całego kraju do Strasburga.

 

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  • Logika projektowa.
  • Struktura wniosku.
  • Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu.
  • Opisy grup docelowych.
  • Opis planowanych działań.
  • Rezultaty projektu.
  • Omówienie generatora wniosków RPO WŁ na lata 2014-2020.
  • Kryteria oceny projektów.
  • Odwołania od oceny wniosków.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-fe/item/3471-zapraszamy-na-bezplatne-szkolenie-pt-prawidlowe-przygotowanie-wniosku-o-dofinansowanie-projektu-z-europejskiego-funduszu-spolecznego

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji dla firm oraz instytucji publicznych w całej Polsce.

Kursami i szkoleniami zajmujemy się od prawie 10 lat, oferując nie tylko szkolenia zamknięte (biznesowe, handlowe, menedżerskie, sprzedażowe, prawne oraz rozwijające kompetencje interpersonalne), ale także doradztwo personalne i sesje indywidualne. Organizujemy konferencje biznesowe oraz kongresy naukowe (medyczne).

Nasze dotychczasowe realizacje to prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenia dla przedstawicieli wiodących firm oraz instytucji sektora publicznego.

Jesteśmy skoncentrowani na celach naszych klientów – analiza potrzeb oraz sprecyzowanie pożądanych efektów to nieodłączne elementy naszej codziennej pracy.

Naszym zadaniem jest organizacja szkoleń i konferencji zakończonych sukcesem oraz zadowoleniem klienta.

Wybór naszej firmy szkoleniowej to wybór profesjonalnych usług i udokumentowanego doświadczenia w organizacji szkoleń zamkniętych, warsztatów oraz konferencji.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

ADEPT Sp. z o.o. Sp. K.

 ul. Zacna 26

80-283 Gdańsk

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

NIP 9571048507

KRS 0000798322

 

KONTAKT