Aktualności

Bezpłatne szkolenia pt. „Prawidłowe przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu z EFS'

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia organizowane przez naszą firmę w Łodzi.

Najbliższe szkolenie, pt. „Prawidłowe przygotowanie wniosku  o dofinansowanie projektu z EFS”, odbędzie się 27 maja 2019 r. w godz. 8:30-16:30 w sali konferencyjnej na XVII  piętrze wieżowca przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi.

 

Zgłoszenia można przesyłać do 23 maja br. do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do osób zakwalifikowanych na szkolenie zostaną wysłane potwierdzające maile.

 

Szkolenie jest skierowane do potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2014-2020 i zostanie poprowadzone przez panią Małgorzatę Rulińską - Eksperta Europejskiego Funduszu Społecznego z listy Ministra Infrastruktury i Rozwoju w dziedzinie administracji rządowej i samorządowej, wykluczenia społecznego, systemu służby zdrowia. Trenerka EFS ze złotym certyfikatem, członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Europy przez 5 lat, jako Naczelnik Biura Promocji Miasta zrealizowała wiele międzynarodowych projektów m.in. wyjazdy studyjne dla 100 przedstawicieli samorządów z całego kraju do Strasburga.

 

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  • Logika projektowa.
  • Struktura wniosku.
  • Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu.
  • Opisy grup docelowych.
  • Opis planowanych działań.
  • Rezultaty projektu.
  • Omówienie generatora wniosków RPO WŁ na lata 2014-2020.
  • Kryteria oceny projektów.
  • Odwołania od oceny wniosków.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-fe/item/3471-zapraszamy-na-bezplatne-szkolenie-pt-prawidlowe-przygotowanie-wniosku-o-dofinansowanie-projektu-z-europejskiego-funduszu-spolecznego

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczymy usługi doradczo-consultingowe.

 

Każdy projekt jest starannie przygotowywany pod kątem specyfiki branży i potrzeb indywidualnych naszych Klientów. Bazując na zmieniających się trendach rynkowych, doświadczeniu i wiedzy naszych Partnerów i pracowników staramy się podnosić jakość naszych usług oraz rozszerzać ofertę tak aby optymalnie zadowolić naszych Klientów.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

ADEPT Spółka Cywilna

 ul. Zacna 26

80-283 Gdańsk

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

 NIP 9571048507            Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

 

KONTAKT