Szkolenie zamknięte Kategoria: Rozwój osobisty

Elevator pitch czyli kim jestem i co oferuję

Kategoria: Rozwój osobisty

Warsztat skierowany jest praktycznie do każdego, kto oferuje jakiś produkt lub usługę, również dla freelancerów oferujących swoje usługi. Jest też znakomitą techniką przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej i ma na celu stworzenie przestrzeni do zaprezentowania swojej wypowiedzi na forum i otrzymania informacji zwrotnej.

Określenie swojego EP pozwala na:

- redefinicję  tego, co oferuję

- określenie swojej domeny (najważniejszej części lub cechy)

- wzmocnienie, pewność siebie, płynność wypowiedzi.

Ramowy program szkolenia

1. Wprowadzenie

-idea Elevator Pitch, film

2. Zdefiniowanie indywidualnych celów uczestników (potrzeb i sytuacji do zastosowania EP)

3. Określenie zasobów i umiejętności, domeny działania i oferowanych usług czy produktów (różnorodne techniki pracy, praca z kartami).

4. Sformułowanie swojego indywidualnego Elevator Pitch.

5. Prezentacja EP na forum grupy.

6. Opcjonalnie: indywidualna lub grupowa sesja informacji zwrotnej.

Informacja o prelegencie
 

Trener biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem managerskim w międzynarodowych korporacjach; między innymi przez 12 lat Dyrektor Marketingu sieci hipermarketów Real, później Dyrektor Biura Marketingu w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu banku Citi Handlowy.

Konsultant marketingowy z zakresu budowania marki i strategii firm. Trener i coach specjalizujący się we wspieraniu pracowników działów marketingu, w coachingu marki osobistej oraz wzmacnianiu umiejętności miękkich. Absolwentka Germanistyki oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu  w Warszawie, studiowała także w Szkole Trenerów Biznesu (obecnie wykładowca)  i Szkole Coachów Biznesu Akademii SET. Prowadziła szkolenia i warsztaty dla takich m.in. firm jak: Citi Handlowy, Praktiker, Totalizator Sportowy, Grupa SET, MGA Metro Group Advertising, Attorn S.A. Wspiera również wielu klientów indywidualnych, freelancerów i blogerów.

Czas trwania: Szkolenie jednodniowe - 4 godziny dydaktyczne

Forma szkolenia: Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem technik coachingu grupowego.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia: Certyfikat ukończenia szkolenia

KONTAKT