Szkolenie zamknięte Kategoria: Rozwój osobisty

Zarządzanie potencjałem osobistym i zawodowym

Kategoria: Rozwój osobisty

Program szkolenia realizowany jest w 3 modułach:

  1. Indywidualna eskpresja typu - poziom ogólny:

    Spotkanie warsztatowe pozwoli na ogólne przyjrzenie się indywidualnemu wyrazowi oraz ekspresji typu. Da to możliwość zauważenia różnic osobowościowych w wyrażaniu tej samej preferencji czy tego samego typu u poszczególnych osób.

  2. Mapa zespołu:

    W części drugiej Uczestnicy będą mieli możliwość ustalenia typu i mapy potencjału swojego zespołu, co da możliwość praktycznego zastosowania wiedzy na temat preferencji w codziennej współpracy przy realizacji projektów i zadań.

  3. Efektywna komunikacja w zespole:

    Wypracowanie skutecznej metody usprawnienia komunikacji w codziennej współpracy zespołowej, w kontekście naturalnych preferencji.

 

 

Informacje o prelegencie:

Dyplomowany trener grupowy. Certyfikowany praktyk MBTI® - For Inner Development, oficjalny partner szkoleniowy OPP Ltd. 2009 r. Instruktor i twórca teatralny - Uniwersytet Łódzki, tytuł magistra kulturoznawstwa w zakresie teatrologii; wieloletnia praktyka w pracy teatralnej. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie
w pracy trenera i koordynatora projektów. Autorka i realizatorka programów rozwojowych dla różnych grup wiekowych i środowiskowych.

 

 

 

Czas trwania: Szkolenie jednodniowe - 8 godzin dydaktycznych

Forma szkolenia: Warsztaty

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia: Certyfikat ukończenia szkolenia

 

 

KONTAKT