Szkolenia zamknięte

W przypadku chęci przeszkolenia 5-ciu lub więcej osób sugerujemy rozważyć organizację szkolenia zamkniętego.

Takie rozwiązanie, to nie tylko komfort dopasowania terminu i miejsca szkolenia do Państwa oczekiwań, ale również pewność pełnego zaangażowania trenera w pracę wyłącznie z Waszym zespołem.

 

Staramy się, aby każde nasze szkolenie zamknięte rozpoczynało się od analizy potrzeb uczestników w formie konsultacji z przedstawicielem grupy. Trener rozpoznaje obszary wrażliwe i na tej podstawie przygotowuje szczegółowy program szkolenia oraz dobiera do niego odpowiednie metody szkoleniowe. Taki program realizowany jest w uzgodnionym z Państwem terminie i miejscu (Państwa lub nasza siedziba, wynajęta sala szkoleniowa), również w formie wyjazdowej.

 

Po zakończeniu szkolenia, przygotujemy dla Państwa raport poszkoleniowy, w którym podsumujemy wyniki szkolenia. Raport zawiera listę umiejętności doskonalonych podczas szkolenia, oraz ocenę poziomu poszczególnych umiejętności. Zwraca również uwagę na obszary wymagające dalszego rozwoju i zawiera propozycje działań w celu wzmocnienia efektów szkolenia. Zawsze możecie Państwo liczyć również na poszkoleniowe wsparcie z naszej strony.

 

Programy przedstawione poniżej mogą być dowolnie modyfikowane. Możemy do nich dokładać nowe elementy, usuwać istniejące, czy też łączyć moduły z kilku programów, tak aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szkoleń zamkniętych, przedstawioną poniżej.

Prosimy wybrać kategorię lub skorzystać z wyszukiwarki.

KONTAKT