Aktualności

EFEKTYWNOŚĆ SZKOLEŃ

Aktualny rynek rozpędził się do ekstremalnych prędkości i wiele firm nie nadąża za zmianami. W dzisiejszym świecie szkolenia nie są już po to, aby zdobyć przewagę nad konkurencją, a po to, by nie zostać w tyle. Praktyczna wiedza jest oczywiście potrzebna, ale nawet cała seria szkoleń podnoszących kompetencje pracownika, jeśli nie są ujęte w odpowiedni projekt, może niewiele pomóc. Przyrównać można to do półki, na którą dokładamy książki, z których nie ma możliwości skorzystać.

 

Na szkoleniach można uzyskać wiedzę, przećwiczyć umiejętności, zmienić postawę, spojrzeć na konkretny temat z innej perspektywy, ale to nie szkolenia naprawią firmy. Wiele szkoleń przeprowadzanych jest nawet bez stosownego rozpoznania potrzeb i bez podsumowania czy propozycji dalszych działań.

 

Co więc należy zrobić, aby inwestycja w szkolenia naprawdę zmieniła coś w firmie?

 

Skorzystaj z naszej oferty: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

 

Czytaj więcej na: nf.pl

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji dla firm oraz instytucji publicznych w całej Polsce.

Kursami i szkoleniami zajmujemy się od ponad 10 lat, oferując nie tylko szkolenia zamknięte (biznesowe, handlowe, menedżerskie, sprzedażowe, prawne oraz rozwijające kompetencje interpersonalne), ale także doradztwo personalne i sesje indywidualne. Organizujemy konferencje biznesowe oraz kongresy naukowe (medyczne). Specjalizujemy się zarówno w organizacji wydarzeń online, stacjonarnych i wyjazdowych jaki i hybrydowych.

Nasze dotychczasowe realizacje to prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenia dla przedstawicieli wiodących firm oraz instytucji sektora publicznego.

Jesteśmy skoncentrowani na celach naszych klientów – analiza potrzeb oraz sprecyzowanie pożądanych efektów to nieodłączne elementy naszej codziennej pracy.

Naszym zadaniem jest organizacja szkoleń i konferencji zakończonych sukcesem oraz zadowoleniem klienta.

Wybór naszej firmy szkoleniowej to wybór profesjonalnych usług i udokumentowanego doświadczenia w organizacji szkoleń zamkniętych, warsztatów oraz konferencji.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

Adept Sp. z o.o. Sp. K.

Aleja Niepodległości 645B

81-855 Sopot

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

NIP 9571048507

KRS 0000798322

 

KONTAKT