Konferencje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma Adept oferuje profesjonalne opracowanie i koordynację całości przedsięwzięcia, jakim jest konferencja, czy kongres. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie, w skład którego wchodzą: planowanie, organizacja, logistyka oraz negocjacje.

 

Wszystkie nasze działania poprzedza dokładne rozpoznanie Państwa potrzeb. Znając je, nasz zespół jest w stanie zaplanować i zrealizować wydarzenie, które na długo pozytywnie zapisze się w pamięci jego uczestników. Kiedy projekt spotka się z akceptacją z Państwa strony, całość leży już na naszych barkach, a Wy możecie „spać spokojnie”. Zadbamy o każdy szczegół.

Naszym atutem jest wszechstronność w działaniu.

Na proponowaną przez nas ofertę składają się między innymi:

 • kompleksowa obsługa finansowa i prawno-księgowa już od pierwszych chwil organizacji przedsięwzięcia
 • dobór obiektu o odpowiednim standardzie wyposażenia technicznego i multimedialnego oraz jego obsługi
 • pomoc w pozyskiwaniu sponsorów
 • promocja wydarzenia poprzez m.in. kontakty z mediami i stworzenie przejrzystej i estetycznej strony www
 • zapraszanie i rejestracja uczestników w systemie on-line oraz poprzez kanały tradycyjne
 • zabezpieczenie zakwaterowania uczestników
 • pełna obsługa poligraficzna i reklamowa – identyfikacja wizualna od projektu logo, przez wysokiej jakości materiały i gadżety konferencyjne, po banery informacyjne itp.
 • logistyka i transport – zapewniamy transfery do hotelu, do centrum konferencyjnego, czy na imprezy towarzyszące
 • zapewnienie bezpieczeństwa uczestników poprzez dopilnowanie kwestii zgodności imprezy z przepisami przeciwpożarowymi, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, czy ubezpieczeń
 • prowadzenie sekretariatu i recepcji wydarzenia
 • obsługa tłumaczy i tłumaczeń symultanicznych
 • współpraca ze sprawdzonymi firmami cateringowymi
 • organizacja nietuzinkowych imprez towarzyszących i programów turystycznych

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji dla firm oraz instytucji publicznych w całej Polsce.

Kursami i szkoleniami zajmujemy się od ponad 10 lat, oferując nie tylko szkolenia zamknięte (biznesowe, handlowe, menedżerskie, sprzedażowe, prawne oraz rozwijające kompetencje interpersonalne), ale także doradztwo personalne i sesje indywidualne. Organizujemy konferencje biznesowe oraz kongresy naukowe (medyczne). Specjalizujemy się zarówno w organizacji wydarzeń online, stacjonarnych i wyjazdowych jaki i hybrydowych.

Nasze dotychczasowe realizacje to prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenia dla przedstawicieli wiodących firm oraz instytucji sektora publicznego.

Jesteśmy skoncentrowani na celach naszych klientów – analiza potrzeb oraz sprecyzowanie pożądanych efektów to nieodłączne elementy naszej codziennej pracy.

Naszym zadaniem jest organizacja szkoleń i konferencji zakończonych sukcesem oraz zadowoleniem klienta.

Wybór naszej firmy szkoleniowej to wybór profesjonalnych usług i udokumentowanego doświadczenia w organizacji szkoleń zamkniętych, warsztatów oraz konferencji.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

Adept Sp. z o.o. Sp. K.

Aleja Niepodległości 645B

81-855 Sopot

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

NIP 9571048507

KRS 0000798322

 

KONTAKT