Aktualności

SZKOLENIA, WARSZTATY, TRENINGI - SZANSA NA ROZWÓJ ZAWODOWY

Poprzez różne formy dokształcania i stymulowania rozwoju pracownik osiąga poziom kompetencji wymagany na wyższych stanowiskach, co otwiera mu dalszą drogę awansu zawodowego.

 

W latach siedemdziesiątych amerykański badacz Super, pracując nad teorią rozwoju zawodowego założył, że pracownik wyposażony jest w stały i niepowtarzalny wzór zdolności oraz cech osobowości, które obiektywnie mogą być zmierzone i skojarzone z obiektywnymi wymaganiami zadań zawodowych.

 

Obecnie już wiemy, że na efektywność zawodową pracownika mają wpływ nie tyle jego trwałe cechy osobowości, ale jego kompetencje, których poziom ulega zmianie pod wpływem różnego rodzaju oddziaływań. Poprzez szkolenia, warsztaty, treningi, programy coachingowe możemy wpływać na podnoszenie kwalifikacji pracownika do poziomu oczekiwanego na danym stanowisku. Ale to nie wszystko, poprzez różne formy dokształcania i stymulowania rozwoju pracownik osiąga poziom kompetencji wymagany na wyższych stanowiskach, co otwiera mu dalszą drogę awansu zawodowego.Wielu specjalistów zajmujących się rozwojem pracowników zastanawia się, jakie czynniki, poza wspomnianymi wyżej oddziaływaniami, wpływają na tempo rozwoju kompetencji. Czyli interesuje nas, co sprawia, że jeden pracownik w podobnych warunkach szybciej niż jego kolega nabywa danych kompetencji.

 

Czytaj więcej: http://nf.pl/po-pracy/co-ma-wplyw-na-rozwoj-zawodowy-pracownika,,8637,295

 

Sprawdź ofertę naszych szkoleń: http://adept.info.pl/szkolenia-zamkniete,4,pl.html

 

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji dla firm oraz instytucji publicznych w całej Polsce.

Kursami i szkoleniami zajmujemy się od ponad 10 lat, oferując nie tylko szkolenia zamknięte (biznesowe, handlowe, menedżerskie, sprzedażowe, prawne oraz rozwijające kompetencje interpersonalne), ale także doradztwo personalne i sesje indywidualne. Organizujemy konferencje biznesowe oraz kongresy naukowe (medyczne). Specjalizujemy się zarówno w organizacji wydarzeń online, stacjonarnych i wyjazdowych jaki i hybrydowych.

Nasze dotychczasowe realizacje to prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenia dla przedstawicieli wiodących firm oraz instytucji sektora publicznego.

Jesteśmy skoncentrowani na celach naszych klientów – analiza potrzeb oraz sprecyzowanie pożądanych efektów to nieodłączne elementy naszej codziennej pracy.

Naszym zadaniem jest organizacja szkoleń i konferencji zakończonych sukcesem oraz zadowoleniem klienta.

Wybór naszej firmy szkoleniowej to wybór profesjonalnych usług i udokumentowanego doświadczenia w organizacji szkoleń zamkniętych, warsztatów oraz konferencji.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

Adept Sp. z o.o. Sp. K.

Aleja Niepodległości 645B

81-855 Sopot

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

NIP 9571048507

KRS 0000798322

 

KONTAKT