Szkolenie zamknięte Kategoria: Biznes

Tworzenie strategii współpracy metodą Design Thinking

Kategoria: Biznes

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 2-dniowym szkoleniu z zakresu tworzenia strategii współpracy przedsiębiorstw z jednostkami naukowymi metodą Design Thinking w formie praktycznych warsztatów w ramach projektu „Innowacyjność technologii żywności wysokiej jakości” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (Oś Priorytetowa 1, Działanie 1.1., nr umowy: RPWM 01.01.00-28-000217-00), które mamy przyjemność realizować na zlecenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw z sektora MŚP, szczególnie z branży żywności wysokiej jakości oraz przedstawicieli Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie tworzenia strategii współpracy przedsiębiorstw z jednostkami naukowymi.

 

I edycja szkolenia obędzie się w terminie: 25-26 marca 2020 r. Kolejne edycje odbędą się w dniach: 11-12 maja 2020 r. oraz 8-9 października 2020 r.

Seminaria odbędą się w Sali nr 2A (Stara Kotłownia) Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Prawocheńskiego 9, 11-041 Olsztyn).

 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy harmonogram i program seminariów znajdą Państwo w załączniku.

 

Szkolenie poprowadzi ekspert p. Julia Skrzypkowska, która na co dzień prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie rozwijania kompetencji przedsiębiorczych, prowadzi indywidualne doradztwo dla osób myślących o własnym biznesie. Jest trenerem, moderatorem desing thinking oraz prowadzi autorskie projekty rozwojowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Wspiera przedsiębiorców i innowatorów poprzez organizowanie wydarzeń, których celem jest tworzenie partnerstw między środowiskiem akademickim a MŚP oraz budowanie międzynarodowych sieci kontaktów dla ich rozwoju. Posiada certyfikat International Project Management Association nr: 438/2017.

 

Warunkiem udziału w Seminarium jest wypełnienie Formularza (w załączniku) i przesłanie go pod adres: ewa.spojda@adept.pl

 

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Ewa Spojda

Telefon: 509-395-214

E-mail: ewa.spojda@adept.pl

 

KONTAKT